English Français Deutsch Slovenčina

O nás

TITRANS je zasielateľsko-dopravná spoločnosť, ktorá bola v roku 1995 založená ako malá dopravná firma s dvomi vozidlami. Počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu sme postupne vyrástli a vybudovali sme si spoľahlivú a overenú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a prepravcov. Svoju činnosť neustále rozširujeme a namiesto dvoch dnes disponujeme veľkým počtom vlastných vozidiel. Sme hrdí na to, že naši zákazníci nás vnímajú ako záruku kvality a spokojnosti.

Naším poslaním je  zabezpečiť  pre Vás optimálne riešenie pre logistiku a prepravu produktov a tovarov podľa individuálnych potrieb a nárokov . Prioritou  je pre nás bezpečnosť a včasné doručenie tovaru.

Nezaoberáme sa len vyťažovaním vlastných vozidiel. Podstatnú časť našej činnosti tvorí poskytovanie špedično-zasielateľských služieb, ku ktorým patrí:

  • poradenstvo pri realizácii prepráv
  • poradenstvo v rámci zasielateľskej činnosti
  • expresné prepravy zásielok
  • evidencia overených dopravných spoločností a prepravcov
  • poskytovanie servisných služieb nákladných motorových vozidiel

Skúsený personál, moderné technológie a kvalita služieb sú základnými prvkami, ktoré charakterizujú našu spoločnosť. Komunikácia  so zahraničnými partnermi prebieha v nemeckom, anglickom alebo maďarskom jazyku. Kladieme dôraz na individuálny prístup, profesionalitu, dostupnosť pre klienta a operatívne riešenie. Samozrejmosťou je vysoká odborná úroveň, neustále vzdelávanie a informovanosť klientov o najdôležitejších legislatívnych zmenách.

Naši vodiči sú bezúhonní a spoľahliví . Každý z nich vlastní DIDb kartu, čím je zaručená vysoká kvalita  prepravných služieb nie len od stola, ale aj v skutočnosti. Záleží nám na Vašej zásielke, akoby bola naša, pretože vieme, že len spoľahlivý partner dokáže podnikaniu pomôcť.

Na Vaše otázky a spoluprácu sa teší celý tím TITRANS.

email facebook instagram
feedback Venujte chvíľku svojho času pre vyplnenie nižšie uvedených dotazníkov.

Hodnotenie našej webovej stránky
Spokojnosť zákazníka